Sponsor Bağlantılar

   

Yağ yakmanın en iyi yolları? Yağlardan Nasıl Kurtulurum


-- Sponsor Reklam ---

Yağ yakmanın en iyi yolları Nelerdir. Bu soruyu bir çok arkadaşımız kendi kendisine sormakta ve çözüm aramaktadır. Bizler her konuda olduğu gibi yağ yakma konusunda  sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Güzellik denilicince Sy Media siteleri ve isimsizsevda.net sizlere her zaman için yardımcı olacaktır arkadaşlar.

ABD Indiana eyaletindeki Purdue Üniversitesi’nde yürütülen bir araştırma, gün içinde yağ yakımını hızlandırmak için uyulması gereken 9 belli başlı yolu ortaya koydu:

- Su: Bol su içmenin vücuttaki nemi koruduğu ve kuruluğu önlediği gibi metabolizmayı da düzene soktuğu biliniyor. Çünkü bol su içmek, gereksiz kalori alımına ihtiyacını azalttığından yağların daha çabuk yakılmasına yardım ediyor.

- Ara öğün: Ara öğünlerde küçük atıştırmalar, ana öğünde aşırı yemenin önüne geçerek metabolizmaya aşırı yüklenmekten koruyor.

- Egzersiz: Vatan’daki habere göre, stres yüzünden yavaşlayan vücut, yağ yakmak için yeterli gücü bulamadığından kasları gereğince çalıştıramıyor.

- D Vitamini: D vitamininin hastalıklara karşı etkisi olduğu gibi kilo vermedeki etkisi de güçlü. Güneş ışığından faydalanarak alınan D vitamini, ekstra kaloriye karşı doyurucu özellik taşıyor.

- C Vitamini: Yağ yakmada doğrudan etkili olduğu kanıtlanan C vitamininin her gün en az 75 mg alınması tavsiye ediliyor. Bir greyfurt, 44 mg C vitamini ihtiva ediyor. Lif bakımından zengin C vitamini çoğu meyvede bulunuyor.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot OR
Suppress Placement Boxes.

- Merdiven kullanma, diğer yağ yakma egzersizlerine göre 2 kat daha etkili.

- Ağırlık kaldırmak: Kol ve bacaklara ağırlık kaldırtma egzersizi, vücuttaki fazla yağı yakmaya yardım ettiği gibi vücut ısısını da koruyor.

- Gülmek: Gülmek ve kahkaha atmanın sinir sistemini rahatlatan niteliği yanında en az 10 kalori yakmayı sağladığı da belirtiliyor.

- Yeşil çayın, yağ çözülmesini sağlayan karakteristiği yapılan tüm çalışmalarla onaylanıyor. İnsülin ve glikoz oranlarını dengeleyici etkisi sayesinde hem yağ emilimine katkı veriyor hem de vücut sağlığını koruyor.Sponsor Reklamlar

Tüm kadın giyim markası fırsatları için tıklayın !


Bir önceki konumuz olan Tırnak bakımını nasıl yapmalıyım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Anahtar Kelimeler:

 vücuttaki yağlardan nasıl kurtuluruzvücudumuzdaki yağlardan nasıl kurtuluruzyaglardan nasil kurtulurumyağlardan nasıl kurtuluruzvücut yağlarından nasıl kurtulurumyağlardan nasıl kurtulabilirim


Yağ yakmanın en iyi yolları? Yağlardan Nasıl Kurtulurum admin tarafından 16 Şubat 2011 tarihinde , Güzellik - Güzellik Sırları kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , , ,
    yeni 10
Benzer Konular
Yağ yakmanın en iyi yolları? Yağlardan Nasıl Kurtulurum isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!