Sponsor Bağlantılar

   

Facebook Okey Hilesi ve Puan Arttırma Hilesi


-- Sponsor Reklam ---

Facebook tutkunlarının en büyük hobilerinde birisi de Facebook Okey oyunu…Ve oyun  severlerin en çok başvurduğu şey ise hile oluyor.Şimdilerde Facebook okey oyun severleri bu oyunun hilelerine başvurmakta.Genellelikle puan artırma hilesine ihtiyaç duyan oyun severler bu ihtiyaçlarını artık giderebiliyor.Nasıl mı?Winsock Packet Editor (WPE) Pro sayesinde…

Winsock Packet Editor (WPE) Pro İndir…

Bu program ile bilgisayarınıza gelen packetleri editleyebileceksiniz ve editlediğiniz kodları tekrar servere gönderebileceksiniz.

Bunun sonucunda ise;

Okey puanınızı artırabiliyor, masa sahibini masadan atabiliyor, diğer oyuncuların puanlarını azaltabiliyor, istediğiniz taşı alabiliyor, rakiplerinizin ellerini değiştirebiliyor, zil sesleri çaldırabiliyor, hatta serveri bile çökertebiliyorsunuz.Ve daha aklınıza gelebilecek birçok hileyi yapabiliyorsunuz.

Yalnız bu hileleri yaparken şunu da göz önünde bulundurmalısınız; Facebook tarafından uzun bir müddet banlanabilirsiniz.Bu durumla karşılaşanlar 5 yıl ban yediklerini söylemekteler.Sakın aklınızdan çıkarmayın.

Kaynak: RenkliWEBSponsor Reklamlar

Tüm kadın giyim markası fırsatları için tıklayın !


Bir önceki konumuz olan 2012 Wolfteam Sınırsız Silah Mermi ve Cephane Hilesi İndir 2012 başlıklı makalemizde wolfteam 2011 hack, wolfteam hile programı indir ve wolfteam hileleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Anahtar Kelimeler:

 facebook okey gold üyelik hilesiokey gold üyelik hilesifacebook gold üyelik hilesiokeyde gold üye olma hilesiokeyde gold üyelik hilesifacebook okey gold üyelik hilesi 2013


Facebook Okey Hilesi ve Puan Arttırma Hilesi admin tarafından 6 Ekim 2010 tarihinde , Bilgisayar - Bilişim kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:, , , , , , , , , , ,
    yeni 10
Benzer Konular
Facebook Okey Hilesi ve Puan Arttırma Hilesi isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!