Sponsor Bağlantılar

   

Arabesk Rap ve Gerçek Rap Nedir? Aralarındaki Farklar


-- Sponsor Reklam ---

Arabesk Rap ve Gerçek Rap Arasındaki Farklar

Yetenek Sizsiniz gibi yarışmaların yapılmasıyla birlikte Arabesk rebçilerde hayli arttı. Biz bunlara Rapçi değil rebci diyoruz, çünkü böyle bir tarz yok ve hiç olmadı.

Gerçek rap, Amerika da doğu ve batı yakası olmak üzere iki gurubun çatışmasıyla, birbirlerine sözlerle atışmalarıyla ortaya çıktı. Türkiyeye rap geldiğinde ise, kesinlikle arabesk ile Rap karıştırılmadı; bu işi doğru yapanlarda halen Arabesk ile Rapi karıştırmamakta.

Tabi ki bir Arabesk sanatçısı ile Rap sanatçısı bir düet yapabilir. Arabesk ile Rap’i karıştırmak değildir. Karıştırmak; Rapi Arabesk gibi söylemektir.

Arabesk rebciler henüz ne yapmak istediğini bulamamış, isyankar, aşık ve manevi yönden eksik olan kişilerdir. Gerçek Rapte ise, doğru şekilde bunların hepsini anlatabilirsiniz fakat Arabesk bir şekilde RAP SÖYLENMEZ!

İsimsizsevda.net Sitesindeki Özgün İçeriğin Kopyalanması Durumunda Yasal Tüm Haklarımız Saklı Bulunmaktadır.Sponsor Reklamlar

Tüm kadın giyim markası fırsatları için tıklayın !


Bir önceki konumuz olan İnsanı Güldüren Komik Bilimsel Gaflar başlıklı makalemizde komik gaflar hakkında bilgiler verilmektedir.

Anahtar Kelimeler:

 arabesk rap hakkında bilgiarabeks rap soyleyen kız sanatçılatarabesk rap nedirarabesk rap söyleyen sanatçılar


Arabesk Rap ve Gerçek Rap Nedir? Aralarındaki Farklar admin tarafından 3 Nisan 2012 tarihinde , Genel Kültür kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
    yeni 10
Benzer Konular
Arabesk Rap ve Gerçek Rap Nedir? Aralarındaki Farklar isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

Facebook Grubumuza Katılın!